Etkinliklerimiz

 

Hindistan Cevizli Vegan Pasta

Hindistan Cevizli Vegan Pasta Atölyemiz 30 Mart Cumartesi günü saat 13.30'da Akademisyen Şef Gökçe Bardakçı Genç ile katılım belgeli olup Turkish Culinary Academy'de (https://turkishculinaryacademy.com) gerçekleştirilecektir.

 

Atölyemizde Neler Öğreneceksiniz?

Sıfırdan 

Atölye kontenjanımız sınırlıdır. Kaçımayın! 💚


Not: En az 6 kişilik katılım sağlandığında atölye açılacaktır.

Instagram

Vegan Çikolata Atölyesi

Vegan Çikolata Atölyemiz 11 Şubat Pazar günü saat 16.30'da Akademisyen Şef Gökçe Bardakçı Genç ile katılım belgeli olup Turkish Culinary Academy'de (https://turkishculinaryacademy.com) gerçekleştirilecektir.

 

Atölyemizde Neler Öğreneceksiniz?

Sıfırdan 

Atölyemizde farklı kalıplar ve farklı süsleme teknikleri ile çikolatalarınızı istediğiniz gibi şekillendirebileceksiniz. Hazırladığınız çikolataları size özel kutularımızla evinize götürebilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Sevgililer Günü'nde sevgiliniz ile yapılacak en güzel etkinlik ya da ona verilecek en tatlı hediye için bekliyoruz. 😊🥰💚

Instagram

Vegan Pasta Mum Atölyesi

Katılım belgeli Vegan Pasta Mum Atölyemiz 10 Şubat saat 15.30'da Mum Store'da ( Yaşamkent, 3207. Cd. no: 107 D:3 Çankaya/Ankara) düzenlenecektir. Atölyemizde sıfırdan mum yapmayı hem de pasta mum yapmayı öğreneceksiniz. Pasta mumunuzun kokusunu seçebilecek ve mumunuzu dilediğiniz gibi süsleyebileceksiniz. Elleriniz ile yaptığınız mum sizin, ister kendinize ister bir sevdiğinize hediye edin. En güzel hediye emek içeren değil mi?🥹 Ayrıca Sevgililer Günü için sevgiliniz ile birlikte yapılacak en güzel etkinliklerden biri. 💚💞🥰

Instagram

Vegan Kahvaltı Atölyesi

Şef Bora Kılıç ile 12 Kasım’da Eks Mutfak Akademisi’nde gerçekleşecek olan katılım belgeli Vegan Kahvaltı Atölyemizde hem öğrenin hem eğlenin. Hazırlandıklarımız ile sohbet eşliğinde birlikte kahvaltı yapalım. Vegan Mutfak Atölyesi’nin tüm atölyelerinde olduğu gibi tabii ki bu atölyemizde de içecek ve yiyecek ikramları mevcut. Sonrası ailenizi ve arkadaşlarınızı kahvaltıya çağırıp halis muhlis Anadolu kahvaltısını tattırma zamanı! ☺️


Atölyede öğrenecekleriniz:

Vegan yumurta

Vegan çift kaşarlı tost

Vegan menemen

Tofu sürme peynir

Instagram

Özel Vegan Cupcake Atölyesi

Katılım belgeli Vegan Cupcake Atölyemiz, 2 Eylül saat 17.00'de, Şef Ahmet Balcı ile Ankara Cooking Class Academy'de gerçekleşecektir.

Instagram

Vegan Bento Pasta Atölyesi

Vegan Bento Pasta Atölyemiz, şefimiz Ahmet Balcı ile katılım belgeli olup Ankara Cooking Class Academy'de (Ayrancı, Hoşdere Cd. No:30 D:B, 06540 Çankaya/Ankara ) 23 Eylül saat 17.00’de gerçekleşecektir. Atölyede yaptığınız 4 - 6 kişilik pastayı evinize götürebileceksiniz. Aralarda içecek ve yiyecek ikramlarımız mevcuttur. Kontenjanımız sınırlıdır. 

Instagram

Vegan Cupcake Atölyesi

Vegan Cupcake Atölyemiz Şef Ahmet Balcı ile Cooking Class Akademi’de, 19 Ağustos saat 17.30’da gerçekleştirilecektir. Dört adet cupcake ile ayrılacağınız atölyede yiyecek ve içecek ikramlarımız mevcuttur.

Instagram

Vegan Tart Atölyesi

Vegan Tart Atölyemiz, şefimiz Ahmet Balcı ile katılım belgeli olup @cookingclassacademy’de 8 Temmuz saat 17.00’de başlayıp 21.00’e kadar sürecektir. Atölyede yaptığınız tartı evinize götürebileceksiniz. Aralarda içecek ve kurabiye ikramlarımız mevcuttur. Kontenjanımız sınırlıdır.

Instagram